TE1200B4R7J TE CONNECTIVITY
  • More about TE1200B4R7J TE CONNECTIVITY
    TE1200B4R7J TE CONNECTIVITY
    TE1200B4R7J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1200B4R7J is described as RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 1200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM