TE1200B3R9J TE CONNECTIVITY
  • More about TE1200B3R9J TE CONNECTIVITY
    TE1200B3R9J TE CONNECTIVITY
    TE1200B3R9J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1200B3R9J is described as RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 1200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK