TE1200B39RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE1200B39RJ TE CONNECTIVITY
    TE1200B39RJ TE CONNECTIVITY
    TE1200B39RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1200B39RJ is described as RES CHAS MNT 39 OHM 5% 1200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.