TE1200B22RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE1200B22RJ TE CONNECTIVITY
    TE1200B22RJ TE CONNECTIVITY
    TE1200B22RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1200B22RJ is described as RES CHAS MNT 22 OHM 5% 1200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK