TE1200B15RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE1200B15RJ TE CONNECTIVITY
    TE1200B15RJ TE CONNECTIVITY
    TE1200B15RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1200B15RJ is described as RES CHAS MNT 15 OHM 5% 1200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"