TE1200B10RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE1200B10RJ TE CONNECTIVITY
    TE1200B10RJ TE CONNECTIVITY
    TE1200B10RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1200B10RJ is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 1200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"