TE1000B560RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE1000B560RJ TE CONNECTIVITY
    TE1000B560RJ TE CONNECTIVITY
    TE1000B560RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1000B560RJ is described as RES CHAS MNT 560 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"