TE1000B4R0J TE CONNECTIVITY
  • More about TE1000B4R0J TE CONNECTIVITY
    TE1000B4R0J TE CONNECTIVITY
    TE1000B4R0J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1000B4R0J is described as RES CHAS MNT 4 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE