TE1000B22RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE1000B22RJ TE CONNECTIVITY
    TE1000B22RJ TE CONNECTIVITY
    TE1000B22RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1000B22RJ is described as RES CHAS MNT 22 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK