TE1000B1K8J TE CONNECTIVITY
  • More about TE1000B1K8J TE CONNECTIVITY
    TE1000B1K8J TE CONNECTIVITY
    TE1000B1K8J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1000B1K8J is described as RES CHAS MNT 1.8K OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE