TE1000B180RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE1000B180RJ TE CONNECTIVITY
    TE1000B180RJ TE CONNECTIVITY
    TE1000B180RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1000B180RJ is described as RES CHAS MNT 180 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V