TE1000B120RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE1000B120RJ TE CONNECTIVITY
    TE1000B120RJ TE CONNECTIVITY
    TE1000B120RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE1000B120RJ is described as RES CHAS MNT 120 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE