SQPR53K3J TE CONNECTIVITY
  • More about SQPR53K3J TE CONNECTIVITY
    SQPR53K3J TE CONNECTIVITY
    SQPR53K3J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. SQPR53K3J is described as RES 3.30K OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN