SQMW72R2J TE CONNECTIVITY
  • More about SQMW72R2J TE CONNECTIVITY
    SQMW72R2J TE CONNECTIVITY
    SQMW72R2J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. SQMW72R2J is described as RES 2.20 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN