SQBW406R8JFASTON TE CONNECTIVITY
  • More about SQBW406R8JFASTON TE CONNECTIVITY
    SQBW406R8JFASTON is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. SQBW406R8JFASTON is described as RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 40W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM