SQBW403R3JFASTON TE CONNECTIVITY
  • More about SQBW403R3JFASTON TE CONNECTIVITY
    SQBW403R3JFASTON is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. SQBW403R3JFASTON is described as RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 40W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"