SQBW304R7JFASTON TE CONNECTIVITY
  • More about SQBW304R7JFASTON TE CONNECTIVITY
    SQBW304R7JFASTON is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. SQBW304R7JFASTON is described as RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 30W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL