SCERX22AAA TE CONNECTIVITY
  • Part Number: SCERX22AAA
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: True Off-Delay Timing Relay, 120VAC/125VDC, 2 Form C, DPDT
  • Category: Crimping Tools
  • Status:
  • More about SCERX22AAA TE CONNECTIVITY
    SCERX22AAA TE CONNECTIVITY
    SCERX22AAA is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Crimping Tools category. SCERX22AAA is described as True Off-Delay Timing Relay, 120VAC/125VDC, 2 Form C, DPDT. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Interconnects.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Crimping Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Crimping Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V