SC30821KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC30821KT TE CONNECTIVITY
    SC30821KT TE CONNECTIVITY
    SC30821KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC30821KT is described as FIXED IND 820UH 52MA 65 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X