SC30330KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC30330KT TE CONNECTIVITY
    SC30330KT TE CONNECTIVITY
    SC30330KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC30330KT is described as FIXED IND 33UH 228MA 3.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.