SC302R7KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC302R7KT TE CONNECTIVITY
    SC302R7KT TE CONNECTIVITY
    SC302R7KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC302R7KT is described as FIXED IND 2.7UH 565MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM