SC302R2KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC302R2KT TE CONNECTIVITY
    SC302R2KT TE CONNECTIVITY
    SC302R2KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC302R2KT is described as FIXED IND 2.2UH 665MA 400 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.