SC30221KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC30221KT TE CONNECTIVITY
    SC30221KT TE CONNECTIVITY
    SC30221KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC30221KT is described as FIXED IND 220UH 92MA 21 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP