SC30220KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC30220KT TE CONNECTIVITY
    SC30220KT TE CONNECTIVITY
    SC30220KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC30220KT is described as FIXED IND 22UH 232MA 3.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE