SC301R2KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC301R2KT TE CONNECTIVITY
    SC301R2KT TE CONNECTIVITY
    SC301R2KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC301R2KT is described as FIXED IND 1.2UH 990MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X