SC301R0KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC301R0KT TE CONNECTIVITY
    SC301R0KT TE CONNECTIVITY
    SC301R0KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC301R0KT is described as FIXED IND 1UH 420MA 1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH