SC301R0KR TE CONNECTIVITY
  • More about SC301R0KR TE CONNECTIVITY
    SC301R0KR TE CONNECTIVITY
    SC301R0KR is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC301R0KR is described as FIXED IND 1UH 420MA 1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN