SC10330KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC10330KT TE CONNECTIVITY
    SC10330KT TE CONNECTIVITY
    SC10330KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC10330KT is described as FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.