SC102R7KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC102R7KT TE CONNECTIVITY
    SC102R7KT TE CONNECTIVITY
    SC102R7KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC102R7KT is described as FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"