SC102R2KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC102R2KT TE CONNECTIVITY
    SC102R2KT TE CONNECTIVITY
    SC102R2KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC102R2KT is described as FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE