SC10221KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC10221KT TE CONNECTIVITY
    SC10221KT TE CONNECTIVITY
    SC10221KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC10221KT is described as FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM