SC10220KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC10220KT TE CONNECTIVITY
    SC10220KT TE CONNECTIVITY
    SC10220KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC10220KT is described as FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ