SC10180KT TE CONNECTIVITY
  • More about SC10180KT TE CONNECTIVITY
    SC10180KT TE CONNECTIVITY
    SC10180KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC10180KT is described as FIXED IND 18UH 295MA 2.7 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.