SC0912220K TE CONNECTIVITY
  • More about SC0912220K TE CONNECTIVITY
    SC0912220K TE CONNECTIVITY
    SC0912220K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Fixed Inductors category. SC0912220K is described as FIXED IND 22UH 1.4A 86 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.