SBCHE6100RJ TE CONNECTIVITY
  • More about SBCHE6100RJ TE CONNECTIVITY
    SBCHE6100RJ TE CONNECTIVITY
    SBCHE6100RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. SBCHE6100RJ is described as RES 100 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.