RSS3W8K2JTB TE CONNECTIVITY
  • More about RSS3W8K2JTB TE CONNECTIVITY
    RSS3W8K2JTB TE CONNECTIVITY
    RSS3W8K2JTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSS3W8K2JTB is described as RES 8.20K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP