RSS3W47RJTB TE CONNECTIVITY
  • More about RSS3W47RJTB TE CONNECTIVITY
    RSS3W47RJTB TE CONNECTIVITY
    RSS3W47RJTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSS3W47RJTB is described as RES 47.0 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE