RSS3W1K8JTB TE CONNECTIVITY
  • More about RSS3W1K8JTB TE CONNECTIVITY
    RSS3W1K8JTB TE CONNECTIVITY
    RSS3W1K8JTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RSS3W1K8JTB is described as RES 1.80K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN