RR03J62KTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR03J62KTB TE CONNECTIVITY
    RR03J62KTB TE CONNECTIVITY
    RR03J62KTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR03J62KTB is described as RES 62.0K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE