RR03J43RTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR03J43RTB TE CONNECTIVITY
    RR03J43RTB TE CONNECTIVITY
    RR03J43RTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR03J43RTB is described as RES 43.0 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V