RR03J27RTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR03J27RTB TE CONNECTIVITY
    RR03J27RTB TE CONNECTIVITY
    RR03J27RTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR03J27RTB is described as RES 27.0 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.