RR03J22RTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR03J22RTB TE CONNECTIVITY
    RR03J22RTB TE CONNECTIVITY
    RR03J22RTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR03J22RTB is described as RES 22.0 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE