RR03J18RTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR03J18RTB TE CONNECTIVITY
    RR03J18RTB TE CONNECTIVITY
    RR03J18RTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR03J18RTB is described as RES 18.0 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM