RR03J180KTB TE CONNECTIVITY
  • More about RR03J180KTB TE CONNECTIVITY
    RR03J180KTB TE CONNECTIVITY
    RR03J180KTB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR03J180KTB is described as RES 180K OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH