RR02J9K1TB TE CONNECTIVITY
  • More about RR02J9K1TB TE CONNECTIVITY
    RR02J9K1TB TE CONNECTIVITY
    RR02J9K1TB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR02J9K1TB is described as RES 9.10K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE