RR02J8R2TB TE CONNECTIVITY
  • More about RR02J8R2TB TE CONNECTIVITY
    RR02J8R2TB TE CONNECTIVITY
    RR02J8R2TB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR02J8R2TB is described as RES 8.20 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM