RR02J8K2TB TE CONNECTIVITY
  • More about RR02J8K2TB TE CONNECTIVITY
    RR02J8K2TB TE CONNECTIVITY
    RR02J8K2TB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR02J8K2TB is described as RES 8.20K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK