RR02J6R2TB TE CONNECTIVITY
  • More about RR02J6R2TB TE CONNECTIVITY
    RR02J6R2TB TE CONNECTIVITY
    RR02J6R2TB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR02J6R2TB is described as RES 6.20 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"