RR02J5R6TB TE CONNECTIVITY
  • More about RR02J5R6TB TE CONNECTIVITY
    RR02J5R6TB TE CONNECTIVITY
    RR02J5R6TB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR02J5R6TB is described as RES 5.60 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM