RR02J3K6TB TE CONNECTIVITY
  • More about RR02J3K6TB TE CONNECTIVITY
    RR02J3K6TB TE CONNECTIVITY
    RR02J3K6TB is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. RR02J3K6TB is described as RES 3.60K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM